Monday, November 28, 2022
June 13  21:00 Arena Nationala | Bucharest
watch live on Dhiraagu TV Dhiraagu Play
Austria Flag of Austria
3 - 1
Flag of North Macedonia North Macedonia
އޮސްޓްރިއާ 3 - 1 އިން މޮޅުވެގެން މެޗު ނިމިއްޖެ
Line Up
Key Events
Bot Cast
First 11
2 Andreas Ulmer
3 Aleksandar Dragović
4 Martin Hinteregger
8 David Alaba
9 Marcel Sabitzer
13 Daniel Bachmann
19 Christoph Baumgartner
21 Stefan Lainer
23 Xaver Schlager
24 Konrad Laimer
25 Saša Kalajdžić
Bench
1 Alexander Schlager
5 Stefan Posch
6 Stefan Ilsanker
7 Marko Arnautović
10 Florian Grillitsch
11 Michael Gregoritsch
12 Pavao Pervan
14 Julian Baumgartlinger
15 Philipp Lienhart
16 Christopher Trimmel
17 Louis Schaub
18 Alessandro Schöpf
20 Karim Onisiwo
22 Valentino Lazaro
26 Marco Friedl
Key Events
End Match
90' Marko Arnautović Penalty
86' Stefan Lainer Yellow Card
78' Michael Gregoritsch Goal
58' Marko Arnautović Saša Kalajdžić
58' Michael Gregoritsch Christoph Baumgartner
53' Ezgjan Alioski Yellow Card
Start Second Half
End First Half
42' Aleksandar Trajkovski Yellow Card
27' Goran Pandev Goal
18' Stefan Lainer Goal
Start First Half
Dhivehi Bot Cast
އޮސްޓްރިއާ 3 - 1 އިން މޮޅުވެގެން މެޗު ނިމިއްޖެ
90'
އޮސްޓްރިއާގެ ޕެނަލްޓީ މާކޯ އަނާޓޮވިޗް ކާމިޔާބުކޮށްފި.
86'
އޮސްޓްރިއާގެ ސްޓެފަން ލައިނާ އަށް ރީނދޫ ކާޑެއް ދައްކައިފި.
78'
މިޝޭލް ގްރެގޯރިޗް އޮސްޓްރިއާ އަށް ލަނޑެއް ޖަހައިދީފި.
58'
އޮސްޓްރިއާގެ ސާސާ ކްލާޖިކްގެ ބަދަލުގައި މާކޯ އަނާޓޮވިޗް ކުޅެން އަރުވައިފި.
58'
އޮސްޓްރިއާގެ ކްރިސްޓޮފް ބާމްގާޓްނާގެ ބަދަލުގައި މިޝޭލް ގްރެގޯރިޗް ކުޅެން އަރުވައިފި.
53'
ނޯތު މެސެޑޯނިއާގެ އެޒްޖަން އަލިއޮސްކީ އަށް ރީނދޫ ކާޑެއް ދައްކައިފި.
45'
ދެވަނަ ހާފުގެ ކުޅުން ފަށައިފި.
45'
ފުރަތަމަ ހާފުގެ ސްކޯ: އޮސްޓްރިއާ 1 - ނޯތު މެސެޑޯނިއާ 1.
42'
ނޯތު މެސެޑޯނިއާގެ އެލެގްޒެންޑާ ޓްރިއޮވްސްކީ އަށް ރީނދޫ ކާޑެއް ދައްކައިފި.
27'
ގޯރާން ޕެންޑޭވް ނޯތު މެސެޑޯނިއާ އަށް ލަނޑެއް ޖަހައިދީފި.
18'
ސްޓެފަން ލައިނާ އޮސްޓްރިއާ އަށް ލަނޑެއް ޖަހައިދީފި.
0'
ފުރަތަމަ ހާފު ފަށައިފި.
First 11
1 Stole Dimitrievski
5 Arijan Ademi
6 Visar Musliu
8 Ezgjan Alioski
9 Aleksandar Trajkovski
10 Goran Pandev
13 Stefan Ristovski
14 Darko Velkovski
16 Boban Nikolov
17 Enis Bardhi
21 Elif Elmas
Bench
2 Egzon Bejtulai
3 Gjoko Zajkov
4 Kire Ristevski
7 Ivan Trichkovski
11 Ferhan Hasani
12 Risto Jankov
15 Tihomir Kostadinov
18 Vlatko Stojanovski
19 Krste Velkoski
20 Stefan Spirovski
22 Damjan Shishkovski
23 Marjan Radeski
24 Daniel Avramovski
25 Darko Churlinov
26 Milan Ristovski